متددستگاه ems

اما با کمک متددستگاه ems نه تنها می توان شاهد کاهش درد بود بلکه همزمان با ورزش کردن روحیه و احساس شادابی بیشتر

توسط مدیر سایت در 25 تیر 1402

اما با کمک متددستگاه ems نه تنها می توان شاهد کاهش درد بود بلکه همزمان با ورزش کردن روحیه و احساس شادابی بیشتری نیز فرد احساس می کند.

جهت خرید دستگاه ems تماس بگیرید.

شما بعد از اولین جلسه تمرین دستگاه ems تغییراتی را احساس خواهید کرد. حتما قبل و بعد از تمرین آب و مایعات فراوان بنوشید، هیچوقت با معده خالی تمرین نکنید و توصیه میشود با توجه به نوع برنامه خود، تغذیه متناسب با آن را حتما از مربی خود بخواهید و رعایت کنید. البته باید بدانید که سوختن کالری نه تنها در طی جلسه ۲۰ دقیقه ای بلکه در زمان ریکاوری و بازیابی عضلات (۴۸ ساعت بعد) نیز ادامه می یابد. باید بدانید که جریان الکتریکی که در دستگاه ems به کار می رود دسترسی به سایر اعضای بدن مانند قلب ندارند و فقط عضلات اسکلتی رشته ای در معرض این پالس ها قرار می گیرند. دردستگاه ems  هم چنین بر خلاف سایر روش های سنتی، عضلات کمر، شکم و کف لگن به راحتی در معرض جریان الکتریکی قرار می گیرند و فرد می تواند به نتایجی همچون افزایش قدرت بدنی، فرم دلخواه بدن و رشد عضلات باشد. قابلیتها و ویژگیهای دستگاه ای ام اس لاغری: اگر دستگاه ems، قابلیتهای پیشرفتهای داشته باشد، به طبع قیمت آن هم بیشتر میشود.

از این ها که بگذریم دستگاه ems  پوشیدنی می توانند مزایای خوبی هم داشته باشد. ای ام اس چیست؟ مطلب پیشنهادی: تمرینات کاردیو چیست؟ همانند تمرینات قدرتی، تمرینات هوازی نیز در صورتی که حین دریافت پالسهای انرژی الکتریکی از جلیقه دستگاه ems صورت گیرند ، اثربخشی بیشتری خواهند داشت. در تمرینات سنتی تنها درصئرت شدت کافی تمرین، در پایان هر جلسه فیبرها منقبض میشوند که در این حالت فشار زیادی بر روی مفاصل و رباط ها وارد می شود. بارداری و پس از آن زایمان، نه تنها اضافه وزن زیادی به مادر تحمیل می کند بلکه تناسب اندام او را نیز تحت تاثیر قرار می دهد اما با ایکس بادی دستیابی به اندام ایده آل رویایی است که سریع محقق می شود. در ایکس بادی عضلات موثر بر کمر درد همچون عضلات پوسچرال پشتی، شکم یا کف لگن نیز در معرض پالس های الکتریکی قرار می گیرند که کمک به کاهش درد می کند. طی هر جلسه تمرینی دستگاه ems به دلیل به کار گیری موثر و بهینه عضلات چندین برابر ورزش عادی انرژی مصرف میشود. همچنین بعلت تقویت عضلا بخصوص عضلات ناحیه کمر در روند کاهش درد کمر نیز می تواند موثر افتد.

التیام درد های مرتبط با سیستم اسکلتی دردستگاه ems امکان پذیر است؟ امن و بدون خطر بودن متد ایکس بادی این امکان را فراهم کرده است که می توانید برای طولانی مدت نیز برای برطرف کردن نیاز ورزشی خود از این روش استفاده کنید. در نتیجه میتوانید با استفاده از وزنههای سبکتر، تاثیری مشابه به کارگیری وزنههای سنگین را بر روی بدن خود مشاهده کنید. بدن شما کمترین پیش زمینه ای در رابطه با تحریک الکتریکی بیرونی که منجر به انقباض غیر ارادی عضلات ادرای شود ندارد و این حالت در سطح کنترل شده و بسیار محدود و مقطعی در برخی از کسانی که به مراکز فیزیوتراپی ارجاع داده می شوند پیاده می شود و البته در صورتی که در طول عمر خود دچار برق گرفتگی شده باشید مشابه این وضعیت را در مقیاس وسیع تر و شدیدتر تجربه کرده اید. تکنولوژیدستگاه ems همزمان بسیاری از عضلات بدن را فعال می کند که حالتی مشابه انقباض طبیعی بدن رخ می دهد. بسیاری از افراد ترجیح می دهند به باشگاه های ورزشی مراجعه کنند. در ایکس بادی علاوه بر دستگاه نیاز به جلیقه های مخصوص است تا پالس های الکتریکی از الکترود ها و کابل های تعبیه شده در آن بر عضلات بدن برسند و روند چربی سوزی و عضله سازی را تسریع کنند.


لاغری و چربی سوزی در دستگاه ems چگونه اتفاق می افتد؟ میزان استقبال از ایکس بادی به چه صورت بوده است؟ امواج الکتریکی توسط یک دستگاه خارجی تولید می شود سپس به وسیله الکترودها که به سطح پوست متصل شده است جریان الکتریکی منتقل میشود .باعث انقباض عضلات می شود. در این ورزش از متد کاملا جدیدی استفاده شده و همانگونه که گفته شد باعث افزایش سرعت عضلهسازی و چربیسوزی میشود. استفاده از متددستگاه ems  برای تمامی بانوان، آقایان و نوجوانان در صورتی که مشکلات سلامتی نداشته باشند مجاز است. مهمترین عارضهای که میتوان برای ورزش ایکس بادی بر شمرد، این است که در صورتی که شدت پالسهای الکتریکی وارد بر بدن زیاد باشد، عضلات بیش از حد تحریک شده و در نتیجه بسیار سفت میشوند؛ که در نهایت این سفتی ممکن است باعث پارگی عضلات گردد. درگیری و آسیب بسیار پایین مفاصل در مقایسه با سایر ورزش ها.منبع
مقالات مشابه
نظرات کاربرن